Dames C

Coach

Mirka Sanspeur
+32 497 89 32 26

Trainingen

Dag Uur Locatie
Woe 19u30 – 21u00 Huise

*Mogelijkheid tot extra training in Gavere op vrijdag met de dames B van 18u30 tot 19u45.

Leeftijdscategorie

2003 en vroeger

Klassement

# Team G W L + - Ptn
8 BBC Hotshots Destelbergen DSE A 1 0 1 67 74 1
11 BBC Houtem DSE C 1 0 1 32 73 1
5 BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A 1 1 0 73 32 3
7 BBC Wildcats Gavere DSE C 1 1 0 59 56 3
9 BC Black Boys Erpe-Mere DSE A 1 0 1 45 50 1
10 DBC Osiris Okapi Aalst DSE D 1 0 1 39 49 1
2 KBBC Sparta Laarne DSE C 2 1 1 135 98 4
1 Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE R 2 2 0 97 84 6
3 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A 2 1 1 113 146 4
6 Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE B 1 1 0 50 45 3
12 Onderons Grembergen DSE A 2 0 1 45 68 1
4 Tigers Evergem DSE B 1 1 0 20 0 3

Uitslagen

Datum Uur Thuis Uit Uitslag
17-09-2022 16.30 BBC Wildcats Gavere DSE C KBBC Sparta Laarne DSE C 59- 56
02-10-2022 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C BBC Houtem DSE C
08-10-2022 16.00 Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE B BBC Wildcats Gavere DSE C
16-10-2022 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C BC Black Boys Erpe-Mere DSE A
23-10-2022 17.00 DBC Osiris Okapi Aalst DSE D BBC Wildcats Gavere DSE C
13-11-2022 13.15 BBC Wildcats Gavere DSE C BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A
20-11-2022 13.15 BBC Wildcats Gavere DSE C Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A
26-11-2022 19.30 Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE R BBC Wildcats Gavere DSE C
18-12-2022 13.15 BBC Wildcats Gavere DSE C Tigers Evergem DSE B
14-01-2023 19.00 Onderons Grembergen DSE A BBC Wildcats Gavere DSE C
29-01-2023 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE R
05-02-2023 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C BBC Hotshots Destelbergen DSE A
11-02-2023 16.00 KBBC Sparta Laarne DSE C BBC Wildcats Gavere DSE C
25-02-2023 20.15 BBC Houtem DSE C BBC Wildcats Gavere DSE C
05-03-2023 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE B
11-03-2023 16.00 BC Black Boys Erpe-Mere DSE A BBC Wildcats Gavere DSE C
19-03-2023 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C DBC Osiris Okapi Aalst DSE D
01-04-2023 18.00 Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A BBC Wildcats Gavere DSE C
08-04-2023 18.30 BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A BBC Wildcats Gavere DSE C
15-04-2023 18.30 Tigers Evergem DSE B BBC Wildcats Gavere DSE C
07-05-2023 15.15 BBC Wildcats Gavere DSE C Onderons Grembergen DSE A
13-05-2023 16.15 BBC Hotshots Destelbergen DSE A BBC Wildcats Gavere DSE C